Exteriory, czyli wizualizacje zewnętrzne to część grafiki 3D, z której korzystają głównie deweloperzy. Tworzenie wizualizacji zewnętrznych to dla mnie radość i źródło satysfakcji. Cieszę się, że dzięki mojej pracy, możesz zobaczyć miejsce, w którym zamieszkasz. Zapraszam Cię do obejrzenia niektórych z moich exteriorów.

Jeśli jesteś deweloperem, to wysokiej jakości exteriory pomogą Ci łatwiej sprzedać mieszkania, w które inwestujesz. Szczególnie jeśli osiedle jest dopiero w stanie budowy – klienci chętnie zobaczą, gdzie proponowane jest im zamieszkanie.

Bardzo dobra jakość wizualizacji zewnętrznych wpływa również na prestiż Twojej firmy – jest jej niezaprzeczalną wizytówką. Dzięki fotorealistycznym exteriorom pokazujesz, że Twoja firma dba o najwyższą jakość usług i komfort klienta.

Nie od dziś wiadomo, że kupujemy oczami. Nie inaczej jest z mieszkaniami. Pokazanie ładnego otoczenia, w którym powstaje nowe osiedle, uwypuklenie stref zieleni, znajdujących się bezpośrednio lub niedaleko domu – to doskonały krok do skutecznej sprzedaży mieszkań. Każdy z nas chce żyć w pięknej przestrzeni. Dzięki wizualizacjom zewnętrznym możesz to pokazać.

Jeśli jesteś architektem i chcesz zacząć współpracę z kimś, kto zwizualizuje Twoje projekty, to daj mi znać! Chętnie pomogę Ci w tym, aby Twój klient był zadowolony z efektu końcowego.

 

Exteriory to tylko część mojej pracy.

Mogę zaproponować Ci również wizualizacje wewnętrzne i modelowanie 3D.

Moje prace możesz zobaczyć też na ArtStation.

Zapraszam Cię do kontaktu: 660 592 013